Referencje

Zapraszam Państwa do zapoznania się z referencjami moich klientów:

„Nie jestem fanem opinii internetowych, lecz w tym wypadku zrobiłem wyjątek. Moje doświadczenia z wymiarem sprawiedliwości, a raczej z ludźmi mającymi reprezentować moje interesy, nie były szczególnie udane – do czasu gdy w internecie znalazłem Gdańskie Biuro Prawne Contra S.C. Do tej pory spotkanie ze zwykłym prawnikiem wyglądało mniej więcej tak: zapłać, a zobaczymy co da się zrobić. Na dzień dzisiejszy sytuacja jest zgoła odmienna. Jako radca prawny Pani Jolanta Zamolska (obecnie świadczy usługi w ramach własnej Kancelarii Radcy Prawnego) za rozsądną cenę,  profesjonalnie i z zadziwiającym zaangażowaniem podchodzi do moich problemów, o czym świadczy jej stuprocentowa skuteczność i moje wielkie zadowolenie. Szeroki wachlarz usług prawnych które oferuje (w moim przypadku od spraw rodzinnych do sporów z instytucjami finansowymi) sprawia, że nie mam potrzeby szukania jakiejkolwiek innej pomocy. Jej podejście i miłe usposobienie czyni, że po każdym spotkaniu czuję się spokojny, jakbym wrócił ze słonecznych wakacji. Poszukującym profesjonalnej i skutecznej obsługi prawnej zdecydowanie polecam p. mecenas Jolantę Zamolską, która według mojej opinii jest prawnikiem prezentującym najwyższe standardy.” (Marcin Zakrzewski)

„Z naszej strony pragniemy polecić Panią Jolantę Zamolską jako rzetelnego partnera biznesowego. Świadczone na rzecz naszego stowarzyszenia usługi i porady prawne zawsze cechowały się najwyższą jakością i profesjonalnym podejściem do sprawy. Wiedzą, doświadczeniem oraz rzetelnym podejściem do powierzonych zadań Pani Jolanta wielokrotnie potwierdziła swoje wysokie umiejętności.” (Piotr Maliszewski, Prezes Akademii Piłkarskiej Gdańsk)

Pragnę zarekomendować Kancelarię Radcy Prawnego Pani Jolanty Zamolskiej, jako partnera solidnego, godnego zaufania, świadczącego swoje usługi profesjonalnie i rzetelnie.
Pragnę wyrazić zadowolenie z fachowej obsługi i doprowadzenia do korzystnego dla mnie wyroku sądowego przeciwko Zakładowi Ubezpieczeń Społecznych. Jestem bardzo usatysfakcjonowany z Pani pomocy prawnej. Bardzo dziękuję za pozytywne załatwienie mojej sprawy, za miłe i serdeczne telefony, w których byłem na bieżąco informowany o postępach w mojej sprawie.” (Zadowolony Klient CK)

LIST   REFERENCYJNY

Niniejszym listem pragnę udzielić referencji radcy prawnemu Jolancie Zamolskiej za profesjonalne i solidne przygotowanie obsługi prawnej mojej firmy.

Z usług radcy prawnego korzystałam wielokrotnie. Na początku były to drobne pisma do ZUS, urzędu i banku. Ostatnio reprezentuje mnie w sądzie. Jest zaangażowana, kompetentna. Polecam radcę Jolantę Zamolską jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala mi postrzegać ją jako partnera który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klientów. Pani Jolanta cechuje się głębokim społecznym poczuciem krzywdy.

Liczę na dalszą współpracę i życzę dalszych sukcesów.

Grażyna Braun-Rulewska
Właścicielka pensjonatu Skrawek Nieba